Літо кар’єрних можливостей продовжується

Ми раді поділитися гарними новинами — Київська обласна служба зайнятості долучилася до проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їх сімей» (далі – Проєкт),  що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ). Відповідальним виконавцем Проєкту є громадська організація Центр зайнятості Вільних людей ?

14:01:48 30.07.2021

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області надає роз’яснення щодо порядку знищення насіння, яке не може бути використане на посів, продовольчі, кормові та інші цілі, та садивного матеріалу, який не може бути використаний для створення багаторічних насаджень або в інших цілях

13:20:05 20.07.2021

ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПІДРОЩЕНОГО МОЛОДНЯКА ПЛЕМІННИХ ГУСЕНЯТ

Управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації доводить до відома інформацію щодо реалізації підрощеного молодняка племінних гусенят двох- та трьохтижневого віку великої сірої та великої білої породи ПП ППП “Роздольне”. За більш детальною інформацією звертатися до фахівця підприємства – Кислої Катерини Дмитрівни за телефонами: 068-995-15-13 та 066-785-48-59.

11:43:59 19.07.2021

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні жителі міста Ржищева та громади! 16 липня, у п’ятницю, з 16.00 до 24.00 в місті Ржищеві буде проходити VII Обласний фольклорно-етнографічний фестиваль «Ржищівський вінок» (Співоче поле, частково вул.Соборна (центр міста). Очікується велика кількість учасників та гостей свята.

09:01:20 15.07.2021

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання. На підставі цієї інформації органами соціального захисту населення проведено перепризначення житлових субсидій в автоматичному режимі для домогосподарств, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років. Наразі Мінсоцполітики отримало заявку на потребу в коштах для фінансування перепризначених субсидій за травень та червень поточного року і перераховує відповідні кошти в регіони для проведення відповідних виплат.

14:02:58 07.07.2021