Оголошення

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує 8 простих правил електробезпеки для дітей

ДТЕК Київські регіональні електромережі звертає увагу батьків на необхідність нагадування дітям правил електробезпеки. Вони допоможуть зберегти життя та здоров’я малечі, особливо зараз, коли діти пішли на довгі літні канікули та можуть перебувати поза увагою дорослих.

09:52:29 02.06.2021

Асоціація міст виступила проти низки законопроєктів про забудову

Члени правління Асоціації міст України 22 квітня одноголосно ухвалили Рішення, в якому висловлена позиція категоричної непідтримки законопроєктів №4561 та №4562 як таких, що шкодять місцевому самоврядуванню і не забезпечують досягнення поставленої мети.

09:49:13 02.06.2021

УВАГА! 6 ЧЕРВНЯ БУДЕ ОБМЕЖЕНО РУХ ТРАНСПОРТУ У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ БЛАГОДІЙНОГО ЗАБІГУ «МАРАФОН ЖИТТЯ»

Шановні жителі міста Ржищі в та громади! 06 червня, в неділю, з 08.00 до 14.00 на центральній вулиці міста Соборній буде проведено Благодійний забіг «Марафон життя». Очікується велика кількість учасників та гостей міста на власних транспортних засобах.

11:39:22 01.06.2021

Планове відключення газопостачання будинків для виконання робіт з технічного обслуговування будинкової системи газопостачання

На підставі п.6 «Правил надання населенню послуг з газопостачання», затверджених постановою Кабінету Міністрів №2246 від 09.12.1999р. та відповідно до вимог п.4.3 «Положення про технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення», затвердженого наказом Державної акціонерної холдингової компанії «Укргаз» №35 від 30.07.1997р - буде припинено газопостачання будинків для виконання робіт з технічного обслуговування будинкової системи газопостачання:

18:06:45 31.05.2021

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Дорогі друзі! Усіх, хто вчить і вчиться хочу сьогодні привітати із завершенням навчального року. Він був не простим, адже через всесвітню пандемію всі ми буди змушені подивитися на освітній процес по-новому.

09:17:59 31.05.2021

Рада організації ветеранів звертається до всіх, небайдужих до людського болю людей, з проханням надати матеріальну допомогу на лікування члену ради ветеранів Кривошей Любов Макарівни

Рада організації ветеранів Ржищівської ОТГ звертається до всіх, небайдужих до людського болю людей, з проханням надати матеріальну допомогу на лікування члену ради ветеранів Кривошей Любов Макарівни, яка працюючи понад 50 років у закладах освіти міста Ржищева, приділяла велику увагу підростаючому поколінню, як член ради ветеранів, завжди була небайдужа до людського горя, особливо до людей, які мають поважний вік та хворих. На даний час сама потребує матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію після оперативного втручання. Просимо відгукнутися небайдужих на наше звернення, за що будемо щиро вдячні, банківські реквізити надаємо.

14:19:22 28.05.2021

Асоціація міст України: пенсії не повинні сплачуватись за рахунок бюджетів громад

Асоціація міст України проаналізувала законопроєкти №2683, №2683-2 та №2683-3, якими пропонується запровадити в Україні систему накопичувального пенсійного забезпечення. Законопроєкти знаходяться на розгляді Парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. АМУ зауважила, що розробники законопроєкту № 2683-3 під час його презентації на засіданні Комітету 21.05.2021 зазначили про необхідність внесення змін до Податкового кодексу України з метою зниження ставки ПДФО з 18% до 16% для перенаправлення цих 2 % у накопичувальний пенсійний фонд. Ще 2% планується перенаправити з ЄСВ.

14:53:31 27.05.2021

Рівні можливості для жінок Київщини: проєкт КРИЛА навчатиме жінок  заробляти і розвиватися

На Київщині розпочав роботу проєкт КРИЛА (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки), який втілює організація Пакт за підтримки Уряду Канади. У рамках проєкту 700 жінок, переважно з сільських місцевостей області, пройдуть навчання, зможуть визначитися зі своїми професійними цілями і пріоритетами та підготуються до успішного працевлаштування або започаткування власної справи, отримають менторську підтримку та доступ до фінансування.

09:28:20 26.05.2021