КОДА інформує

ПІДТРИМКА ТА РОЗВИТОК АГРОТУРИЗМУ НА КИЇВЩИНІ ПІД ЧАС ВІЙНИ – БРИФІНГ КОВА

Наразі в Київській області створені 50 туристичних маршрутів. Але індустрія туризму продовжує розвиватися і в період війни, тому фахівці працюють над розробленням нових видів та напрямків для подорожей. Про це розповіла під час брифінгу директорка Департаменту культури та туризму Київської ОВА Анна Куценко.

14:04:53 11.08.2023

КИЇВЩИНА ПРОДОВЖУЄ ВІДБУДОВУ

Київська область – одна з найбільш постраждалих внаслідок російської військової агресії. Загалом було від початку повномасштабного вторгнення рф у регіоні було пошкоджено та зруйновано понад 27 тисяч об’єктів, серед яких основну частку складає житло – 24,5 тисячі. Головним завданням Київської обласної військової адміністрації є відновлення критичної інфраструктури та відбудова житла, щоб мешканці могли якнайшвидше повернутися до своїх осель та жити в належних соціально-побутових умовах.

15:20:52 09.08.2023

ВІДБУДОВА КИЇВЩИНИ: ВІДНОВЛЕНО 101 МЕДИЧНИЙ ЗАКЛАД

На Київщині частково та повністю вже відновлено 101 медзаклад. Загалом внаслідок повномасштабного вторгнення росіян в області було зруйновано або пошкоджено 130 закладів охорони здоровʼя. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я та Департаменті регіонального розвитку Київської ОВА.

09:41:24 09.08.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: ВЛАДА НА ВСІХ РІВНЯХ МАЄ БУТИ БЛИЖЧОЮ ДО ЛЮДЕЙ, ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ КИЇВЩИНИ ТА ЇЇ ЖИТЕЛІВ

Влада на всіх рівнях має бути ближчою до людей, забезпечити вирішення проблем Київщини та її жителів. На цьому наголосив голова Київської ОВА Руслан Кравченко під час представлення громадам Обухівського та Фастівського районів нових очільників РДА. Їх призначили відповідно до розпоряджень Президента України від 24 травня 2023 року: Микола Кравчук очолив Обухівську районну державну адміністрацію, Владислав Литвин – Фастівську районну державну адміністрацію.

15:07:37 30.05.2023

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ КИЇВЩИНИ ІЗ 17 ДО 21 ЖОВТНЯ ПРОДОВЖАТЬ ПРАЦЮВАТИ ДИСТАНЦІЙНО

Наступного тижня, із 17 до 21 жовтня, заклади освіти Київської області продовжать працювати в дистанційному режимі. Таке рішення ухвалили під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області 13 жовтня 2022 року. Воно обумовлене посиленою загрозою ракетних обстрілів з боку російської федерації.

15:54:17 14.10.2022

ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА: АГРАРІЇ КИЇВЩИНИ НАМОЛОТИЛИ ПЕРШИЙ МІЛЬЙОН ТОНН ЗЕРНА

У господарствах Київської області триває збір урожаю. Вже намолочено понад 1 млн тонн урожаю зернових та зернобобових культур, зібраних із площі 342,92 тис. га. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба. Він зазначив, що вже зібрали та намолотили озимої та ярої пшениці – 787,15 тис. тонн; озимого та ярого ячменю – 166,3 тис. тонн; жита – 17,84 тис. тонн; вівса – 1,32 тис. тонн; проса – 0,62 тис. тонн. Крім того, в області вже повністю зібрали урожай гороху – 15,7 тис. тонн.

15:13:30 17.08.2022

КИЇВЩИНА ЗА ПРОГРАМОЮ РЕЛОКАЦІЇ БІЗНЕСУ ВЖЕ ПРИЙНЯЛА 17 ПІДПРИЄМСТВ ІЗ ГАРЯЧИХ ТОЧОК

Київська область продовжує приймати підприємства з інших регіонів України, де ведуться бойові дії. У рамках Урядової програми релокації українських підприємств до пристоличного регіону вже перемістилися 17 компаній. Наразі свої потужності транспортують 4 підприємства. Ще 34 розглядають пропозиції вільних виробничих та складських площ для переміщення. Про це на селекторній нараді повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

09:30:34 14.07.2022